המלצות טנזניה אפריקה

טנזניה פברואר 19

בדרך כלל אני לא נחשבת הרפתקנית.. כל חבריי הרימו גבה כששמעו על הרעיון שאני אצא לספארי. "את? את בקושי יוצאת מעמק חפר" כך הגיבו חברותיי הטובות. "את אוהבת פינוקים ונוחות" הוסיפו ואמרו...
מה שהן לא ידעו, זה שבחרתי בתיקי- תומהיני, שתארגן לי את העניין. הספארי לטנזניה, היה אחד הדברים המדהימים ביותר שחוויתי! לצאת מאזור הנוחות שלי מעולם לא היה מתוכנן טוב יותר! מרחבי הסוואנה, הנוף המטריף המשתנה תדירות והחיות, שלל החיות משוטטות חופשי בטבע, מנהלות את חייהן כפי שברא היקום..
בנוסף לא לשכוח את הלודג'ים המפנקים, האוכל הטעים, המדריך המקומי המקסים והקבוצה המדהימה שהתאספה לנו, באמת שקיבלתי חוויה מעוררת, מרעננת ומרהיבה. ממליצה בחום ובאהבה. 

עינת דיטור

טיילתי עם תיקי בטנזניה, טיול של ספארי וחוויות. הטיול היה מאורגן למופת, תיקי המופלאה תקתקה קשר מצוין מא' ועד ת' עם הצוות המקומי ועם קבוצת המטיילים, התנאים בטיול (רכב, לינה, שרות, אוכל) היו טובים ושיקפו את אווירת הסוואנה והמרחבים, ואפילו החיות בספארי שתפו פעולה.
הטיול הבא - עם תיקי, בוודאות.
אין עלייך, מיוחדת!!

ניצה הילל

אפריקה באתי כי חלמתי ויש רגע כזה שבו את מבינה שאם לא תתפסי את החלום שנמצא שם באותו הרגע הוא ימשיך לדגדג אי שם בראש אז בדיוק בגלל זה הגיע הזמן לצאת מאזור הנוחות ובעצם להיכנס לג׳פ !
לצד חווית הספארי אפריקה מציעה נוף עוצר נשימה , מלא שירים שילוו את הטיול , טבע פראי ואותנטי תרבות שלמה כזו שהזמן עצר מלכת ולא נגע בה , אוכל טוב והכי שוס לישון בלב הטבע ולקום לצד שאגות אריה וציפורים מצייצות ..
בנימה אישית רוצה להמליץ על תיקי מדריכה ואדם נפלא , מרשימה בכל פרמטר ובדאגה גדולה לפרטי פרטים בכל מהלך הטיול לפני ואחרי . תודה מכל הלב .

I want to give a special thanks to the wonderful local guides who accompany us throughout our stay in Tanzania .
You made it an unbelievable trip for me.
I will always remember this experience..

הדר יובל
השתתפתי בטיול הספארי הזה. חוויה אמיתית, מרגשת, מרהיבה. למדתי המון בשבוע הזה. קבוצה קטנה, אינטימית. הפכנו להיות משפחה. תיקי מקסימה, הכל היה מאורגן עד הסוף וההנאה היתה מושלמת. ממליצה מכל הלב.

חיליק ברקאי
תיקי יקרה היה טיול מדהים עם אנשים נפלאים מדריך מקומי בעל ידע גדול ומדהים.נהנו מאוד ממליצה בחום ואהבה!!!

אילנה וישראל תורן


טנזניה פברואר 18

חלום שהתגשם

בתור ילד למדתי להכיר את חיות הבר של אפריקה דרך סדרת החוברות "חיות הבר" שהייתה נמכרת בחניות המכולת מידיי שבוע ומאז תמיד חלמתי להגיע לשם.

פניתי אל תומהיני בבקשה לארגן לי ספארי של שבוע בטנזניה. תוך 3 שבועות כבר הייתי שם במסע בלתי נשכח עם מדריכים מדהימים בעלי ידע מאוד מעמיק ומקיף שכלל בעלי חיים, ציפורים, הסברים אנתרופולוגיים על השבטים ועוד.

תודה תיקי על חוויה בלתי נשכחת הדרכה מקצועית בחירה נהדרת של אתרים ואתרי לינה ועל חברתך הנעימה.

בברכה

מיכאל עבו

טיול הספארי בטנזניה, היה יוצא מן הכלל.

הטיול אורגן בחשיבה על כל הפרטים, חוויה אחת גדולה נהניתי מכל רגע. שאפו לתומהיני.

בתודה,

פיורלה בן סיני

יצאתי לספארי עם תיקי, בעונת ההמלטות, החוויה הייתה מדהימה ומרהיבה. 

המחיר מאוד מפתה, הלודג'ים המפנקים, המדריכים המקצועיים, רמת השירות הגבוהה.

חווית הספארי היא חוויה של פעם בחיים... זה עולם אחר, מרגש, מרתק ומומלץ ביותר לחוות אותו... ממליצה בחום.

תיקי תודה רבה, את אלופה.

אינס שמאי

Had the best time ever with Tiki in Tanzania last Februray! She took us in a small group and we saw the most amazing places earth has to offer! Thank you Tiki for a unforgettable experience :)!

Antonio Gomez Alvarado